léky na erekci a MDMA | Interakce a účinky míchání (2022)

MDMA, celým názvem methylendioxy-methylamfetamin. Trochu sousto, takže většina lidí tomu říká MDMA, Extáze, Molly, Máma a táta, X, E nebo XTC, Disco Biscuits, Thizz a všechny ostatní názvy ulic, které mohou nezasvěceného uživatele trochu zmást.

Můžete kombinovat léky na erekci a MDMA?

Než budeme mluvit o erektilních lécích a MDMA, a zřeknutí se: Nejlepší blog na světě o rehabilitaci si klade za cíl zlepšit kvalitu života lidí, kteří bojují se závislostí a problémy s duševním zdravím. Používáme obsah založený na faktech a publikujeme materiál, který je zkoumán, citován, upravován a recenzován profesionály. Informace, které zveřejňujeme, nejsou určeny k tomu, aby nahrazovaly odbornou lékařskou radu, diagnostiku nebo léčbu. Neměl by být používán místo doporučení vašeho lékaře nebo jiného kvalifikovaného poskytovatele zdravotní péče.

Upřímně řečeno, nedoporučujeme míchat léky na erekci s MDMA. Pokud jej používáte rekreačně, proč se obtěžovat? erektilní léky nijak nezvyšují účinky MDMA a mohou způsobit vážné komplikace, které váš večer skutečně zkomplikují. Jako například smrt, která je vždy rizikem při smíchání MDMA a léků na erekci.

Při smíchání s erektilními léky může MDMA ovlivnit schopnost těla udržovat správnou teplotu. To může být také způsobeno užíváním MDMA ve vyšších množstvích bez smíchání s léky na erekci. Uživatelé někdy zaznamenají nebezpečné zvýšení tělesné teploty (hypertermii), které může mít za následek selhání jater, ledvin nebo srdce – nebo dokonce (jak jsme již řekli) smrt.

erektilní léky a interakce MDMA

Pokud hledáte interakce mezi léky na erekci a MDMA, pamatujte si, že u MDMA ve skutečnosti neexistuje způsob, jak zjistit, s čím je krájeno a s čím je smícháno. Čistý MDMA – to znamená, že v něm nejsou žádné další látky – není bezpečný lék. MDMA sama o sobě a dokonce i bez léků na erekci může mít mnoho stejných účinků jako jiné stimulanty, jako je kokain a amfetaminy. Osoba užívající extázi může pociťovat zvýšenou srdeční frekvenci a krevní tlak, svalové napětí, mimovolní zatínání zubů, nevolnost, rozmazané vidění, mdloby a zimnici nebo pocení.

Protože MDMA není čisté, neznáte interakce s erektilními léky ve vašem těle

MDMA je stejně pravděpodobné, že se bude míchat s jinými látkami jako jakákoli jiná droga. Údajně „čistá“ Molly může obsahovat efedrin (stimulant), dextromethorfan (tlumič kašle), ketamin, kofein, kokain, metamfetamin nebo dokonce koupelové soli. Jen proto, že přichází v krystalové nebo práškové formě – namísto pilulky jako je extáze – nedokazuje, že je čistý. Vzhledem k tomu, že tomu tak je, neexistuje způsob, jak přesně předpovědět účinek smíchání erektilních léků a MDMA ve vašem těle. Chemické reakce MDMA a erektilních léků ve vašem těle mohou být zcela odlišné od toho, že někdo jiný užívá přesně stejné množství erektilních léků a MDMA kvůli individuální fyziologii.

(Video) Viagras how to use || Sildenafil for ED || Erectile Dysfunction Treatment

Podle Národního institutu pro zneužívání drog (NIDA) obsahuje značné procento Molly nebo extáze určité množství příměsí. Takže to není jen pohled na účinky smíchání erektilních léků a Molly. Je to o smíchání MDMA a léků na erekci a čehokoli jiného, ​​co se používá jako řezný prostředek.

Běžné věci používané k řezání MDMA

 • Paramethoxyamfetamin (PMA) nebo MDEA
 • Aspirin
 • Kofein
 • Metamfetamin nebo amfetamin
 • Kokain
 • Koupelové soli, včetně drog, jako je mefedron
 • Butylone
 • Ketamin
 • LSD

Je znepokojivé, že DEA také oznámila, že „více než 80 různých jedinečných látek bylo na trh uvedeno jako MDMA. Mnoho drog prodávaných jako Molly nebo extáze neobsahuje vůbec žádné MDMA. Což je starost, každopádně se na to rozhodnete podívat.

léky na erekci a MDMA a fentanyl

To, co výše uvedený seznam řezných prostředků neodhaluje, je pravděpodobně to nejtrýznivější, co se za posledních několik let objevilo. Jde o rozšířené a bezvýhradné použití Fentanylu jako řezného činidla pro MDMA a další drogy. Nyní MDMA používá rekreačně mnoho lidí. Je to nezákonné. A většina lidí je dostatečně informována, aby vyvážila riziko (jak trestního stíhání, tak zdraví) užívání MDMA a smíchání MDMA s léky na erekci.

O čem většina lidí nesmlouvá, je dostat obrovskou, smrtící dávku Fentanly, která si myslí, že jde o MDMA. Úplně špatně. Nepřijatelné chování v očích mnoha, přesto zdánlivě přijatelné praktiky těch, kdo se podílejí na prodeji a výrobě MDMA. Když hodíme Fentanla do směsi s MDMA a pak {Fuldrug}, šance na masivní infarkt myokardu... AKA infarkt. A obvykle smrt.

Není MDMA bezpečné? Pak jsou určitě bezpečné léky na erekci a MDMA?

Žádná droga není „bezpečná“. Taková je povaha drog! Pokud se jim dá 100% vyhnout, pak skvělé. Pokud ne. Uvědomte si všechna fakta a interakce mezi drogami. Pokud jde o MDMA, nedávno se objevilo několik novinek týkajících se klinických zkoušek v prostředí pod lékařským dohledem. Psilocybin a MDMA jsou dva z nich slibné psychedelické léky na duševní choroby léčba. Nedávná fáze 3 klinického hodnocení MDMA a talk terapie pro jedince trpící posttraumatickou stresovou poruchou nabídla pozitivní výsledky. Jedná se však o omezené lékařské studie. V žádném případě neobhajují používání MDMA nebo míchání léků na erekci a MDMA.

Míchání drog není něco na lehkou váhu, pokud berete léky na erekci a zároveň konzumujete alkohol nebo trávu, můžete zde zkoumat účinky. Účinky léky na erekci a trávu nebo účinky léky na erekci a alkoholor léky na erekci a kokain.

léky na erekci

MDMA

3,4-methylEnedioxyMetamfetamin (MDMA), běžně známý jako extáze (E), Nebo Molly, je psychoaktivní droga používaná především pro rekreační účely. Mezi požadované účinky patří změněné pocity, zvýšená energie, empatie a potěšení. Pokud se užívají ústy, účinky začínají za 30 až 45 minut a trvají 3 až 6 hodin.

MDMA byl poprvé vyvinut v roce 1912 společností Merck. Od 1970. let 1980. století se používal k posílení psychoterapie a v XNUMX. letech se stal populární jako pouliční droga. MDMA je běžně spojováno s tanečními party, rave a elektronickou taneční hudbou. Může být smíchán s jinými látkami, jako je efedrin, amfetamin a metamfetamin. V roce 2016 užilo extázi asi 21 milionů lidí ve věku 15 až 64 let (0.3 % světové populace). To bylo zhruba podobné procentu lidí, kteří užívají kokain nebo amfetaminy, ale nižší než u konopí nebo opioidů. Ve Spojených státech od roku 2017 asi 7 % lidí užilo MDMA v určitém okamžiku svého života a 0.9 % je použilo v posledním roce.

Krátkodobé nepříznivé účinky zahrnují skřípání zubů, rozmazané vidění, pocení a zrychlený srdeční tep a dlouhodobé užívání může také vést k závislosti, problémům s pamětí, paranoi a potížím se spánkem. Byla hlášena úmrtí v důsledku zvýšené tělesné teploty a dehydratace. Po použití se lidé často cítí depresivní a unavení. MDMA působí především zvýšením aktivity neurotransmiterů serotoninu, dopaminu a noradrenalinu v částech mozku. Patří do třídy substituovaných amfetaminů a má stimulační a halucinogenní účinky.

MDMA je ve většině zemí nezákonné a má omezené schválení
lékařské použití v malém počtu zemí. Ve Spojených státech Food and Drug Administration v současné době vyhodnocuje lék pro klinické použití. Kanada povolila omezenou distribuci MDMA a dalších psychedelik, jako je psilocybin, na základě žádosti a schválení Health Canada.

Účinky předávkování erektilními léky a MDMA

Podle nejnovějších údajů se jen ve Spojených státech léčí na pohotovosti asi 119 000 lidí s problémy souvisejícími s extází a MDMA. Kromě toho jedna studie zjistila, že v roce 2019 došlo k 19,458 XNUMX úmrtím na psychostimulancia, včetně MDMA.

(Video) Is it Dangerous to Drink on Medication? Medicine with Alcohol - All you need to know

Ale odpověď na otázku: "Můžete se předávkovat extází?" není úplně přímočaré. I když je možné zemřít v důsledku užívání extáze, úmrtí na tuto drogu nemusí být nutně přímým důsledkem užívání příliš velkého množství, ale spíše v důsledku vedlejších účinků. A při smíchání erektilních léků a MDMA se tyto vedlejší účinky mohou rychle a exponenciálně zvýšit.

Podle lékařských odborníků jsou přímá úmrtí způsobená užíváním MDMA a extáze obvykle způsobena přehřátím. MDMA narušuje schopnost těla regulovat teplotu a erektilní léky narušují tento proces ještě dále. Když jsou lidé v teplém prostředí nebo tančí, je riziko přehřátí vyšší. Lékařský termín pro to je hypertermie a lidé s hypertermií jsou vystaveni zvýšenému riziku:

 • Dehydratace
 • Otok mozku
 • Svalová porucha
 • Nerovnováha elektrolytů
 • Selhání orgánů

erektilní léky a MDMA Emergency

Mnoho „předávkování“ extází je přímým důsledkem přísad v samotných pilulkách, jako je Fentanly, o kterém jsme hovořili dříve. Když uživatelé MDMA dorazí do nemocnice nebo rehabilitačního centra, lékaři a personál nebudou okamžitě vědět, jaké procento pilulek, které požili, bylo MDMA na rozdíl od jiných přísad, nebo jaké jiné látky (legální nebo nelegální) byly požity, tj. erektilní léky a MDMA. To vyžaduje krevní toxikologická vyšetření, a zatímco se čeká na výsledky, lékaři udělají maximum pro léčbu dehydratace a přehřátí1.

Jakmile je pacient stabilizován, existuje velká šance na úplné uzdravení. Jak již bylo řečeno, některé případy předávkování extází mohou být smrtelné, zvláště pokud byl použit fentanyl a další vysoce nebezpečné řezné prostředky.

Pokud jste užívali MDMA a extázi a zjistíte, že je těžké s tím přestat, je pravděpodobně čas požádat o pomoc. Neriskujte nouzové předávkování nebo rozvoj chronické závislosti.

Pokud užíváte léky na erekci a také pijete alkohol nebo MDMA, můžete zkoumat jejich účinky léky na erekci a alkohol jakož i léky na erekci a trávu a léky na erekci a kokain zde.

Chcete-li zjistit účinky jiných drog a trávy, podívejte se na naše Index trávy a jiných drog A až L nebo naši Index trávy a jiných drog MZ.

Nebo u nás najdete to, co hledáte Index alkoholu a jiných drog A až L or Index alkoholu a jiných drog M až Z nebo naši Index MDMA a dalších drog A až L or Index MDMA a dalších drog M až Z. nebo Index kokainu a jiných drog A až L or Index kokainu a jiných drog M až Z.

Chcete-li najít informace o drogové rehabilitaci a léčbě závislostí po celém světě

Nejlepší světy na světě

Pokud hledáte, přestaňte používat MDMA nebo léky na erekci, můžete zaznamenat abstinenční příznaky. stažení MDMA lze prozkoumat zde a léky na odnětí erekce naleznete na našem webu Odběrový index.

Najděte nejlepší rehabilitační zařízení ve svém okolí, které vám pomohou s vyléčením nebo kontrolou vaší závislosti

Nejlepší umístění

léky na erekci a MDMA | Interakce a účinky míchání (1)

léky na erekci a MDMA

(Video) The Unexpected Link Between Erectile Dysfunction, Viagra & the Heart (ft Medlife Crisis) | Corporis

Reference: erektilní léky a MDMA

 1. Benzenhöfer U, Passie T. Znovuobjevení MDMA (extáze): role amerického chemika Alexandra T. Shulgina. Závislost. 2010;105(8): 1355 – 1361. [PubMed] []
 2. Pentney AR. Průzkum historie a kontroverzí kolem MDMA a MDA. J Psychoaktivní drogy. 2001;33(3): 213 – 221. [PubMed] []
 3. Shulgin AT, Nichols DE. Charakterizace tří nových psychotomimetik. In: Stillman RC, Willette RE, redakce. Psychofarmakologie halucinogenů. New York: Pergamon Press; 1978. s. 74–83. []
 4. Vogels N, Brunt TM, Rigter S, van Dijk P, Vervaeke H, Niesink RJ. Obsah extáze v Nizozemsku: 1993–2008. Závislost. 2009;104(12): 2057 – 2066. [PubMed] []
 5. Sumnall HR, Cole JC, Jerome L. Různé extatické zkušenosti: zkoumání subjektivních zážitků extáze. J Psychopharmacol. 2006;20(5): 670 – 682. [PubMed] []
 6. Parrott AC. Chronická tolerance k rekreačnímu MDMA (3,4-methylendioxymetamfetamin) nebo extázi. J Psychopharmacol. 2005;19(1): 71 – 83. [PubMed] []
 7. Dumont GJ, Verkes RJ. Přehled akutních účinků 3,4-methylendioxymetamfetaminu u zdravých dobrovolníků. J Psychopharmacol. 2006;20(2): 176 – 187. [PubMed] []
 8. Kuypers KP, Wingen M, Ramaekers JG. Paměť a nálada během noci a ráno po opakovaných večerních dávkách MDMA. J Psychopharmacol. 2008;22(8): 895 – 903. [PubMed] []
 9. Verrico CD, Miller GM, Madras BK. MDMA (extáze) a transportéry lidského dopaminu, noradrenalinu a serotoninu: důsledky pro neurotoxicitu a léčbu vyvolanou MDMA. Psychofarmakologie (Berl) 2007;189(4): 489 – 503. [PubMed] []
 10. Piercey MF, Lum JT, Palmer JR. Účinky MDMA ("extáze") na rychlost spouštění serotonergních, dopaminergních a noradrenergních neuronů u krys. Brain Res. 1990;526(2): 203 – 206. [PubMed] []
 11. Churchland PS, Winkielman P. Modulace sociálního chování pomocí oxytocinu: jak to funguje? Co to znamená? Horm Behav. 2012;61(3): 392-399. []
 12. Daumann J, Hensen G, Thimm B, Rezk M, Till B, Gouzoulis-Mayfrank E. Samostatně hlášené psychopatologické symptomy u uživatelů rekreační extáze (MDMA) jsou spojeny hlavně s pravidelným užíváním konopí: další důkazy z kombinovaného průřezového/podélného vyšetřování. Psychofarmakologie (Berl) 2004;173(3–4): 398–404. [PubMed] []
 13. Zákony KR, Kokkalis J. Extáze (MDMA) a paměťová funkce: metaanalytická aktualizace. Hum Psychopharmacol. 2007;22(6): 381 – 388. [PubMed] []
 14. Krebs TS, Johansen PØ, Jerome L, Halpern JH. Význam psychiatrického zmatení v nerandomizovaných studiích těžkých uživatelů extáze. Psychol Med. 2009;39(5): 876 – 878. [PubMed] []
 15. Mueller M, Yuan J, McCann UD, Hatzidimitriou G, Ricaurte GA. Jednotlivé perorální dávky (±) 3,4-methylendioxymetamfetaminu („extáze“) způsobují trvalé serotonergní deficity u subhumánních primátů: vztah ke koncentracím léčiv a metabolitů v plazmě. Int J Neuropsychopharmacol. 2013;16(4): 791 – 801. [PubMed] []
 16. Zelená AR, King MV, Shortall SE, Fone KCF. Ztraceno v překladu: preklinické studie 3,4-methylendioxymetamfetaminu poskytují informace o mechanismech účinku, ale neumožňují přesnou předpověď nežádoucích účinků u lidí. Br J Pharmacol. 2012;166(5): 1523-1536. []

FAQs

Jak dlouho působí MDMA? ›

Účinek odezní po 4-6 hodinách, dle dávky, uživatelé ale často užijí více dávek za večer. Detekce v moči je možná asi 1-5 dní od užití při občasném užívání, ale záleží na frekvenci a množství, z krve se vyloučí většinou do 24 hodin.

Jak dlouho trva dojezd po Extazi? ›

Mění se vaše vnímání času. To všechno jsou pocity, které navozuje syntetická droga MDMA neboli extáze. Změněný stav vědomí může trvat až šest hodin.

Co dělá extáze? ›

Extáze je označována jako tzv. taneční droga, často známá také pod názvy MDMA , nebo "éčko". Obsahuje účinné látky, které mají halucinogenní a stimulační účinky, vyvolává příjemné, lehce kontrolovatelné emoční stavy a navozuje pocity radosti, blaha a štěstí.

Jak vypadá extáze? ›

Extáze se prodává zpravidla ve formě tablet, někdy kapslí, jež nebývají větší než 1 cm. Mívají různé tvary i barvy, nejběžnější jsou tablety s vyraženým motivem. Distribuční forma se stále mění. Různé tablety obsahují různé množství MDMA.

Jak dlouho trvá účinek pervitinu? ›

Účinky této drogy obvykle trvají 6 až 8 hodin, ale mohou trvat až 24 hodin. Vysoce návykový pervitin spaluje tělesné energetické rezervy a vytváří zničující závislost, kterou lze utišit jedině stále větším množstvím drogy.

Jak dlouho zustane extáze v těle? ›

Hlavní účinná složka je tetrahydrocannabinol, po jednorázovém požití detekujeme cca za 6–15 hodin, u občasného užívání lze detekovat asi 10 dní, u pravidelných uživatelů až 30 dní i déle. Léky typu Diazepam (Valium), detekce nejdříve po 1–2 hodinách, maximálně 2–3 dny, u pravidelných uživatelů až 4–6 týdnů.

Jak dlouho trva dojezd na kokainu? ›

Účinek kokainu v čase – doba působení, jak dlouho bude působit, kdy najede
Časový průběh zážitku po šňupnutí kokainu
Celková doba trvání1 – 2 hodiny2 – 4 hodiny
První účinek bude cítit za0 – 5 minut0 – 5 minut
Nájezd1 – 15 minut1 – 15 minut
Vrchol působení za10 – 20 minut20 minut – 60 minut
2 more rows
Jul 19, 2019

Jak vypada dojezd na pervitinu? ›

Když účinek pervitinu odeznívá, nastává nepříjemný „dojezd“ charakterizovaný jak už zmíněným vyčerpáním, tak i emoční labilitou, agresí, úzkostí, paranoiou a dalšími nepříjemnostmi. Způsob užívání: Pervitin bývá užíván v tzv. jízdách (opakované užití několik dní po sobě), po kterých následuje období abstinence.

Kdy zacne Ucinkovat extáze? ›

Po požití droga nastupuje cca po 30 minutách. Jelikož je v tabletách obsaženo rozdílné množství účinné látky (80–160 mg) uživatelé často berou více tabletek najednou. Při vyšších dávkách extáze se zvyšuje její stimulační účinek v závislosti na setu (psychickém stavu uživatele) i lenost a pocity pohody, Jedná se o tzv.

Co je to toxická psychóza? ›

Toxické psychozy jsou stavy která vznikají v souvislosti s užitím psychotropních látek, obvykle se jedná o látky ze skupiny psychostimulancií, nebo halucinogenů. Porucha je charakterizována narušením myšlení, následným narušením chování, změny jsou doprovázeny obvykle změnami nálad.

Jak se říká extázi? ›

anglické slangové názvy: Molly, XTC, Bean, Adam, Roll, E, Skittles, Candy, Happy Pill, Smartees aj. Extáze je droga se stimulačním a halucinogenním účinkem. Prodává se ve formě tablet, kde kromě samotné účinné látky MDMA mohou být i jiné látky, a dále se prodává ve své krystalické podobě.

Co dělat při dojezdu? ›

Během "jízdy" pravidelně doplňovat tekutiny, tedy dodržovat pitný režim, a i když nebudete mít chuť k jídlu, v průběhu alespoň občas něco výživného zakousnout. Po "jízdě" se dobře najezte, neopomínejte ovoce, zeleninu, pijte ovocné džusy. "Naordinujte" si odpočinek a dostatek spánku, nejlépe v prostředí klidu.

Jak nemít dojezd? ›

Jediný způsob, jak bezpečně zmírnit a zkrátit dojezd, je doplnit tekutiny, vydatně se najíst, dát si sprchu, zklidnit se, odpočinout si a vyspat se, dovolit organizmu, tělu i psychice, aby se zregenerovaly a nabraly sil.

Jak poznat že mi někdo něco hodil do pití? ›

Velmi časté je silné zvracení. Následuje epizoda bezvědomí, kdy si zdrogovaná osoba není schopna vybavit, co se děje (případně popisováno jako záblesky, kdy se člověk na chvíli probral), jak se dostala na dané místo, s kým byla a co se s ní dělo.

Co je to toxická psychóza? ›

Toxické psychozy jsou stavy která vznikají v souvislosti s užitím psychotropních látek, obvykle se jedná o látky ze skupiny psychostimulancií, nebo halucinogenů. Porucha je charakterizována narušením myšlení, následným narušením chování, změny jsou doprovázeny obvykle změnami nálad.

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Stevie Stamm

Last Updated: 07/18/2022

Views: 5825

Rating: 5 / 5 (60 voted)

Reviews: 91% of readers found this page helpful

Author information

Name: Stevie Stamm

Birthday: 1996-06-22

Address: Apt. 419 4200 Sipes Estate, East Delmerview, WY 05617

Phone: +342332224300

Job: Future Advertising Analyst

Hobby: Leather crafting, Puzzles, Leather crafting, scrapbook, Urban exploration, Cabaret, Skateboarding

Introduction: My name is Stevie Stamm, I am a colorful, sparkling, splendid, vast, open, hilarious, tender person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.