Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (2022)

Přírodní „léky“ na erekci – které jsou nejlepší? Kotvičník zemní, Saw palmetto, Maca, nebo jiné? Které tablety z přírodních složek jsou nejúčinnější na zlepšení erekce?

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (1)

Každý muž, který chce zlepšit erekci, zabránit předčasné ejakulaci a být lepším milencem, určitě už o Zerexe slyšel. Např. v rádiu běžela reklama. Je to něco jako modrá tabletka, ale bez předpisu. Můžete si ji jednoduše objednat z pohodlí domova a už druhý den máte doma tento malý zázrak moderní medicíny. Jde o přípravek určený ke zlepšení erekce za přijatelnou cenu. Je to ale opravdu tak? Jde opravdu o “mocný přípravek”? Navíc pokud hledáte Zerex v lékárně, tak neuspějete. Není v tom tedy žádný chyták?

V této recenzi jsem podrobně rozebral všechno, co se Zerexu týká (Klasik, Extralong, UltraGold). Na konci dostanete prostor na diskusi, otázky a vaše zkušenosti, čili nejde jen a jen o můj osobní názor. Přípravek jsem testoval jeden celý měsíc a vím tedy, jak funguje a jestli ho můžu doporučit. Mimochodem, občas vidím, že ho lidé volají “Zarex”, což je nesprávné, je to Zerex.

Continue reading Zerex – zkušenosti a recenze nejlepších pilulek na erekci

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (2)

(Video) Herbs to deal with Erection Disorder - Ms. Sushma Jaiswal

eJoy LONG jsou nové tabletky z dílny britské Pharmatico Ltd. Na co slouží? Tak především na prodloužení doby pohlavního styku, takže díky užívání těchto tabletek byste si měli užívat o něco déle. Je to opravdu tak?

eJoy LONG jsem vyzkoušel a v této recenzi se podělím se svými zkušenostmi. Nebudou chybět samozřejmě ani základní informace o přípravku jako přesné složení, účinky, dávkování a užívání, případné nežádoucí účinky, cena a kde ho bezpečně koupit, či dostupné balení… Nakonec moje zhodnocení a ve zkratce výhody / nevýhody jeho užívání.

Continue reading eJoy LONG – prášky, se kterými si to užijete déle než dosud (recenze + osobní zkušenosti)

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (3)

Maca Advance – to je koncentrovaný extrakt z kořene výjimečné peruánské rostlinky v gelových kapslích. Tato oblíbená superpotravina je nedílnou součástí mnoha přírodních přípravků na zlepšení kvality erekce a podporu plodnosti. Tak proč ji nevyzkoušet i samostatně, hlavně pokud se jedná o produkt prémiové kvality s jednoduchým užíváním.

Maca také účinně podporuje vitalitu a vytrvalost člověka. Její vliv na potenci a plodnost je světoznámý, a to, že zmírňuje stres a podráždění je jen třešničkou na dortu.

Chcete vědět o mace a hlavně výživovém doplňku Maca Advance víc? Přečtěte si mou recenzi, kde vám popíšu vlastní zkušenosti s jeho užíváním, jeho přesné složení, účinky a dozvíte se i to, kde ho koupit za výhodnou cenu.

Continue reading Maca Advance (recenze) – vysoká koncentrace, až 10x více aktivních látek jako v “obyčejném” kořenu

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (4)

(Video) Erectile Dysfunction Treatment | 5 simple things to Reverse Erectile Dysfunction | ED | ED Treatment

Tribul je komplexní přírodní přípravek na zkvalitnění erekce z dílny české firmy Advance nutraceutics. Obsahuje až 9 aktivních látek, které mají prokazatelný vliv na funkci pohlavní soustavy muže.

Tolik malé představení na úvod. Pojďme si říci, co všechno v této recenzi na tento každopádně zajímavý doplněk výživy ve formě kapslí najdete.

Tak v první řadě vám přiblížím jeho kompletní složení a jako jednotlivé součásti dokáží působit na lidský organismus. Řekneme si také o jeho účincích (co říká výrobce a co říkám já na základě vlastních zkušeností) a celkově o jeho užívání (dávkování, skladování, případné nežádoucí účinky). Můžeme jít na to!

Continue reading Tribul na lepší erekci a zvýšené libido? Otestované. Jaký je výsledek? (recenze)

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (5)

Tímto článkem reaguji na otázku od čtenáře mého blogu a posvítil jsem si na Hammer of Thor – kapky, které prý zlepší erekci a všechny možné i nemožné funkce vašeho penisu (velikost, výdrž, výstřik, …). Přiznám se, že tento „všelék“ jsem neužíval a ani užívat nikdy nebudu a doporučuji to i vám.

Proč? Jde totiž o klasický případ, když se z vás neznámý výrobce snaží dostat peníze za placebo blíže neurčeného složení. Všechny informace o přípravku, které se mi povedly zjistit, všechny nesrovnalosti, které můžete najít na množství podvodných webů, kde se tento podivný výrobek prezentuje jako odpověď na všechny vaše sexuální problémy, vám uvedu v následujících řádcích mé recenze.

Tak pojďme se blíže podívat na toto “Thorovo kladivo”! Vneste radostné senzace do svého života 🙂 🙂 🙂

Continue reading Hammer of Thor – ako funguje síla severského boha v kapkách? Realita alebo placebo?

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (6)

Cesmína paraguayská (Ilex paraguariensis) je rostlina pocházející, jakož i její samotný název napovídá, z Jižní Ameriky (Paraguay, Uruguay, Argentina a Brazílie). Že cesmínu znáte spíše jako ozdobný keř? Nevadí. A co když vám řeknu, že sušením mladých větviček této rostliny se získává světoznámý čaj maté – Yerba maté. Už bliklo? Fajn, a víte, že jeho povzbuzující účinky a zázračnou sílu velebili jihoameričtí indiáni už odpradávna a považovali ji za posvátnou rostlinu? Je to tak.

Záběr této exotické léčivé rostlinky je velmi široký a nás bude nejvíce zajímat zejména vliv na erekci a intimní zdraví celkově. Ale samozřejmě vás nepřipravím ani o další informace: například o přípravě pravého čaje yerba maté, obsahu aktivních látek a dalších benefitech této výjimečné rostliny.

Continue reading Cesmína paraguayská – yerba maté, perfektní afrodiziakum, které stimuluje mozek

(Video) 5 Best Ayurvedic Herbs For Erectile Dysfunction

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (7)

Doplněk stravy Proerecta jsou tabletky, které zlepšují erekci do hodiny a jejich účinky trvají 24 hodin. Je to pravda? Přípravek Proerecta jsem vyzkoušel a bez zaváhání ho mohu doporučit každému muži, kteří řeší svou slábnoucí erekci. Proerecta je na našem trhu nejžhavější novinkou a jelikož se věnuji testování a hodnocení přípravků pro muže, nemohl uniknout mé pozornosti.

Co je jeho nespornou výhodou? Hlavně to, že obsahuje takové aktivní složky, které velmi rychle působí na oběhový systém a do hodiny dochází k lepšímu a intenzivnějšímu prokrvení penisu. A lepší prokrvení = lepší a déle trvající soulož. Je to tak? Vše o novince na trhu výživových doplňků na erekci najdete v následujících řádcích mé recenze.

Continue reading Proerecta – prášky na kvalitní erekci a zvýšení libida – vyzkoušel jsem novinku na trhu a jak to dopadlo? (recenze)

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (8)

Kajenský pepř je vlastně prášek z chilli papriček, ale pozor, ne ze všech odrůd. Jde konkrétně o červené chilli rodu Capsicum frutescens. Proč to vzpomínám? Nuž protože jsme se už o chilli papričkách bavili. Kajenský pepř je vlastně něco podobného, ale ne totéž.

Na erekci a celkově na zdraví muže působí zejména obsahem kapsaicinu, který účinně stimuluje krevní oběh a tím se stará io lepší prokrvení celého těla včetně pohlavních orgánů.

Více o této zajímavé “poživatině” si povíme v následujících řádcích. Chcete vědět v jakém přípravku na erekci můžete kajenský pepř najít? Čtěte dál.

Continue reading Kajenský pepř a erekce? Samozřejmě! (co je to, jak pomáhá a kde ho koupit)

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (9)

Škornice šípolistá (Yin Yang Huo, Epimedium, Barrenwort, Horny Goat weed) známá také pod českým názvem škornice je trvalka pocházející z jihovýchodní Asie. V Číně dostala hezké pojmenování: bylina rozpustilý kozla. A to podle legendy, podle níž prý jeden pastýř kdysi dávno zpozoroval, že jeho kozy jsou po požití této rostliny jaksi příliš sexuálně aktivní … Souviselo to pravděpodobně s ikarin (icariin), účinnou látkou, kterou škornice obsahuje. Ta totiž dokáže zvyšovat hladinu oxidu dusného v těle a tím účinně podporovat erekci. Podobá se tak na jinou látku známou svými účinky na erekci – sildenafil obsažený ve Viagře. Samozřejmě, obsah Ikarii v rostlině není tak vysoký jako v laboratorní vyrobené tabletě.

V článku o škornice – “čínské viagře” se tedy dozvíte něco o rostlince samotné, jaké aktivní látky obsahuje, na co všechno se hodí a jaké jsou její účinky na lidský organismus (nejen na erekci). Dozvíte se také, který přípravek na potenci ji obsahuje v zajímavém množství.

Continue reading Škornice šípolistá – bylina prostopášného kozla, afrodisiakum z jihovýchodní Asie

Přírodní „léky“ na erekci - tablety a jiné přípravky - Erekce guru (10)

Valopron je přírodní přípravek, který je speciálně určen pro muže. Jeho složení jej předurčuje k užívání zejména při problémech s potencí. Za výrobou přípravku stojí známá česká firma Valosun – tradiční výrobce přírodních preparátů, od roku 2015 součást skupiny Walmark. Problém s dosažením erekce a její dodržení během celého pohlavního styku je velmi častou příčinou sexuální frustrace. Je právě Valopron řešení, které s tím dokáže pomoci? V recenzi vám mimo jiné prozradím i to, jaké účinky jsem pociťoval já sám osobně během jeho 2 měsíčního užívání.

Continue reading Valopron – recenze přípravku na podporu sexuální aktivity

Zerex Ultragold jsou pilulky na erekci, které se užívají každý den a mají dlouhodobý efekt na podporu mužské potence.. Vždyť proč nevyužít všechny výhody, které nám nabízí sama příroda na zvýšení chuti na sex, na zlepšení erekce, na prodloužení milostných radovánek.. Užívat jich je vhodné jak pro sexuální zdravých lidí, tak i pro jedince s problémy.. V této recenzi si představíme přírodní doplněk stravy na podporu erekce a zvýšení chuti na dobrý sex.. Navíc Erectan zde není jen pro muže, ale i pro ženy.

Jak je možné reálně zvětšit penis?. Zytax je produkt, který by měl být rychlou odpovědí na problémy s erekcí a sexuální výkonností.. Je to opravdu tak?. Začtěte se do následujících řádků mé recenze a dozvíte se v ní i to, jaké má tento schválený výživový doplněk složení, jaké jsou jeho účinky, dávkování a užívání.. A to nemluvím o tom, že se mi nepodařilo zjistit ani to, kolik se toho v 1 balení vůbec nachází… 20 ml, 200 ml?. Všechny informace o přípravku, které se mi povedly zjistit, všechny nesrovnalosti, které můžete najít na množství podvodných webů, kde se tento podivný výrobek prezentuje jako odpověď na všechny vaše sexuální problémy, vám uvedu v následujících řádcích mé recenze.. Je tento přípravek opravdu takový „působivý“?. Je to tak?. Vše o novince na trhu výživových doplňků na erekci najdete v následujících řádcích mé recenze.

V současnosti je na trhu velké množství různých přípravků na podporu erekce.. Přípravek se prodává podle objemu této látky ve dvou variantách a to buď jako Priligy 30 mg nebo jako Priligy 60 mg. Účinek přípravku je v zlepšení kontroly nad ejakulací a někdy se mu říká také urologický lék .. Zda jeho silné složení skutečně přineslo slibovaný efekt a zda jsem s Aphrodisiou měl dobré zkušenosti, se dočtete v této recenzi.. Rubriky Afrodiziaka , Frigidita , Krém na erekci , Nedostatečná erekce , Tablety na erekci , Výživové doplňky pro ženy Štítky Erekce , Libido , Potence , Přírodní „léky“ na erekci , Sexuální problémy žen , Tablety. Cialis je lék určen na erektilní dysfunkci , který lze legálně zakoupit jedině na lékařský předpis.. V této recenzi si řekneme vše o přípravku na zvětšení penisu Penirium .

Kategorie Nootropika, Modafinil, Stimulanty - Motivace, soustředenost, učení, paměť Přírodní antidepresiva - deprese, úzkost, stres, únava Vimax Pills, Ultra Potence, Dragon Power - Erekce, Vzrušení, Orgasmus Přibírání, hubnutí, Lipoxal, Bellasin - Keto dieta, postava, Moringa Serotonin, Dopamin, Guajacuran - Dobrá nálada, energie, štěstí Testosteron, nakopávače, prohormony - SARMS, Náhrada steroidů, spalovače Prášky na spaní - Ritalin, ADHD, Nespavost, Melatonin PRO MUŽE: TOP PRODUKTY - Nejlepší tabletky, stimulanty SILNÝ EFEKT: Ultra Potence - Rychlá erekce, Potence TOP PRODUKT: Vimax Pills - Erekce, Zvětšení penisu TOP CENA: Dragon Power - Afrodiziakum, Libido Zcore - Booster, Testosteron, Libido, Spánek Luxusní produkt VigRX Plus - Zvětšení penisu, Erekce Luxusní produkt Semenax - Více semene a Plodnost Luxusní produkt Prosolution Pills - Předčasná ejakulace Ejacontrol - Kontrola erekce, výdrž, oddálení ejakulace Testo Max S - Maximální zvýšení testosteronu, libida Testo mag - Více testosteronu, Větší výdrž Ashwagandha - Zvýšení testosteronu, Lepší erekce MORINGA BIO PREMIUM - Testosteron, Prostata, Hubnutí. PRO ŽENY: TOP PRODUKTY PRO KRÁSU, ZDRAVÍ A VZRUŠUJÍCÍ SEX Hubnutí, Detoxikace, Omlazení Tabletky - Libido, Vzrušení, Plodnost a Sexuální zdraví Krémy, Gely, Feromony - Libido, Vzrušení, Plodnost Zvětšení prsou, Přibírání, Metabolismus, Estrogen Snížení hmotnosti, Cholesterol, Spalování Chlamýdie, Mykóza, Kvasinková infekce, Zánět pochvy Výtoky z pochvy, Svědění, Pálení a Zápach z vagíny Zvlhčení a Zúžení vagíny, Anál, Sprej na klitoris Menopauza - Bušení, Teplo, Potence, Frigidita a Bolesti Zvýšení přitažlivosti - Buďte více přitažlivá Zvýšení sexuální touhy, Chuť na sex, Zvýšení libida Nejlepší afrodiziaka, tabletky na orgasmus pro ženy. Nejlépe hodnocené přírodní tablety na erekci Vimax Pills je řešením, když máte problémy s vaší erekcí.. Studie publikovaná v časopise American Journal of Medicine hovoří o tom, že 85% mužů ve věku 20 až 39 let tvrdí, že "vždy" nebo "téměř vždy" dokáží získat a udržet erekci, což znamená že až 15% mužů v mladém věku se setkalo s určitými problémy s erekcí.. Aby vás "kámoš" tam dole nenechával už více ve štychu, připravili jsme si pro vás sedm účinných strategií, jak si zajistit zlepšení erekce, při které se také zvětší penis .. Třetí strategie na testosteron a lepší erekci pro zvětšení penisu - doporučujeme nejlépe hodnocené tablety na podporu erekce Vimax Pills , náhrada klasických škodlivých léků jako Viagra nebo Cialis a Kamagra.. Odborník vám poradí: Nejlepší 3 produkty na erekci jsou Dragon Power na zvýšení libida , Ultra Potence na zvýšení potence a Vimax Pills na zvětšení penisu lepší erekcí.. Lepší erekce není jen sen, tablety na podporu erekce opravdu fungují a na místo léků s vedlejšími účinky existují účinné přírodní alternativy, jako Vimax Pills , Ultra Potence a Dragon Power.. Pokud je vaším cílem zvětšení penisu, zlepšení prokrvení periferních oblastí těla, delší a silnější erekce, lepší výdrž, vyšší libido, více chuti na sex, tak je Vimax pro vás tou správnou volbou.

You might also like

Latest Posts

Article information

Author: Zonia Mosciski DO

Last Updated: 08/12/2022

Views: 5807

Rating: 4 / 5 (51 voted)

Reviews: 82% of readers found this page helpful

Author information

Name: Zonia Mosciski DO

Birthday: 1996-05-16

Address: Suite 228 919 Deana Ford, Lake Meridithberg, NE 60017-4257

Phone: +2613987384138

Job: Chief Retail Officer

Hobby: Tai chi, Dowsing, Poi, Letterboxing, Watching movies, Video gaming, Singing

Introduction: My name is Zonia Mosciski DO, I am a enchanting, joyous, lovely, successful, hilarious, tender, outstanding person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.